Kojenecká čepička a rukavičky Wrendale Designs "Little Paws" - Štěňátka

Souprava ilustrovaných rukaviček a čepičky bude skvělým dárkem pro novorozence či nastávající rodiče. Heboučké palčáky mají ilustrace z obou stran, na čepičce jsou roztomilá ouška. Set je vhodný pro kojence do věku 1 měsíce. Materiál 100% bavlna, manžety 98 % bavlna a 2 % elastan. Baleno v krabičce z kartonu ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Celý popis
Dostupnost: Skladem
469 Kč
387,60 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: LTW-HM002 EAN: 5056464317050

Popis

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují z anglického hrabství Lincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení sada
Materiál 100% bavlna

Související produkty

Album pro miminko Wrendale Designs "Little Forest" - Lesní zvířátka
Kód: LTW-BRB001

Album pro miminko - Lesní zvířátka

Dětské ponožky Wrendale Designs "Little Forest", 0-6 měs., 3 páry - Lesní zvířátka
Kód: LTW-SOCK001

Dětské ponožky 0-6 měs., 3 páry - Lesní zvířátka

Dětská deka Wrendale Designs "Little Paws" - Štěňátka
Kód: LTW-BB002

Dětská deka - Štěňátka

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat