Dupačky Wrendale Designs "Little Paws" - Štěňátka - VYBERTE VELIKOST

Tyto úžasně měkoučké dupačky zaručí nejmenším teplo a pohodlí. Mají vzor štěňátek na bílém pozadí, zakulacený límeček ve stylu Peter Pan, modrý lem a sladěné proužky na chodidlech. Na rukávech jsou manžety proti škrábání. Zapínání na patentky pro pohodlné převlékání. 100% bavlna. Lze prát v pračce. Baleno bez plastu. Celý popis
Vyberte variantu
Dostupnost: Skladem
890 Kč
735,54 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: 0043258

Popis

Za každé prodané dupačky Wrendale Designs zasadí strom na oslavu narození každého miminka. Ve spolupráci s neziskovou organizací Eden Reforestation Projects, která se vypomáhá v rozvojových zemích zasažených odlesňováním a chudobou.

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Materiál 100% bavlna

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat