Plyšová hračka Wrendale Designs "Robin Adele", střední - Červenka, mládě

Červenka Adele junior, postavička z plyšové kolekce Wrendale. Vhodné pro děti již od narození. Polyester/vláknitá výplň. Rozměry 20 x 16 x 22 cm. Celý popis
Dostupnost: Na dotaz
990 Kč
818,18 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: PLUSHM013 EAN: 5056464316220

Popis

Červenka Adele si neodepře špetku luxusu a je toho názoru, že není možné to přehnat s čančáním. Na každé party je ona jako první na tanečním parketu a ze všeho nejradši si skočí na píseň Dancing Queen od Abby. Věnuje se také zahradničení a dokonce vyhrála soutěž o největší cuketu. Zbožňuje houbaření tak, že při něm jednou spadla do rybníka, když se snažila utrhnout obzvlášť pěkný hnojník. Aby se neztrapnila před přáteli, tak jim namluvila, že zkouší plavání na otevřené vodě.

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Pro děti od 3 let
Balení kus

Související produkty

Sada pilníků Wrendale Designs "Tree Tops", 2 ks - Červenka a sýkora
Kód: NAIL005

Sada pilníků, 2 ks - Červenka a sýkora

Papírové ubrousky Wrendale Designs "Snuggled Together", 33x33 cm - Červenky
Kód: K029

Papírové ubrousky, 33x33 cm - Červenky

Plechová krabička na drobnosti Wrendale Designs "Jolly Robin" - Červenky
Kód: MT018

Plechová krabička na drobnosti - Červenky

Dárková kartička Wrendale Designs "From Our Nest To Yours" - Červenky, vánoční
Kód: XGE024

Vánoční dárková kartička - Červenky

Skládací nákupní taška Wrendale Designs "Jolly Robin" - Červenky
Kód: BGF005

Skládací nákupní taška - Červenky

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat