Oboustranné fixy Studio Light "Gorjuss", 10 ks - základní barvy

Oboustranné akvarelové fixy v barevně sladěné sadě. Na jednom konci tenký kulatý hrot, na druhém větší seříznutý hrot. Ideální pro příznivce vybarvování narazítkovaných motivů, na Bullet Journal apod. Rozměr balení 9,5 x 15,2 x 3,2 cm. 10 ks. Základní barvy. Celý popis
Dostupnost: Skladem
269 Kč
222,31 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Studio Light Kód: GOR-ES-MARK16 EAN: 8713943148068

Popis

Sada oboustranných fixů v základních barvách. Na jednom konci je malý kulatý hrot, na druhém konci je větší seříznutý hrot. Popisovače jsou čtyřhranné a krásně se drží.

Inkoust je na vodní bázi, a i po zaschnutí je vodou rozmývatelný – popisovače jsou tedy ideální na akvarelovou tvorbu. Stačí fixem nanést inkoust na zvolené místo a pak ho rozmýt pomocí vodního štětce. S jeho pomocí vytvoříte krásný akvarelový efekt, vytvoříte přechody ze sytého odstínu do ztracena či z jedné barvy do druhé. Vrstvením barvu jednoduše zvýrazníte, inkoust navíc nepropíjí papír.

K čemu fixy využít:

  • vybarvování razítek – své vlastní omalovánky si můžete vyrobit tak, že si permanentním (voděodolným) inkoustovým polštářkem natisknete razítko a fixami motiv vybarvíte. Fixy lze použít klasicky za sucha či vytvořit akvarelový efekt pomocí mokrého štětce.
  • vybarvování papírových výřezů – pomocí kovových vyřezávacích šablon si jednoduše připravíme papírové výseky, které pak fixami zabarvíme a přilepíme na přání, do scrapbooku či jiné papírové projekty.
  • Bullet Journal – oba hroty popisovačů využijete ve svém diáři, Bullet Journalu , studijních materiálech a podobně k psaní, kreslení, vybarvování, podtrhávání apod.

Počet v balení: 10 ks

Vlastnosti produktu

Balení sada
Počet v balení 10 ks
Designér Gorjuss
Kolekce Studio Light Be Kind

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat