Základní strukturovací pasta Cadence Classical - VYBERTE OBJEM

Efektní 3D (reliéfní) klasická pasta bílé matné barvy. Je na všechny povrchy kromě textilu. Ideální pro použití pomocí šablon. Výrobek je certifikován EN 71, jako bezpečný pro děti. Celý popis
Vyberte variantu
Dostupnost: Skladem
od 109 Kč
od 90,08 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Cadence Kód: 0034258

Popis

Klasická texturovací pasta, která na dekorovaném povrchu vytvořítrojrozměrný reliéf. Je vhodná na všechny povrchy kromě textilu. Nanáší se pomocí špachtle , štětce nebo houbičky. Výborně se hodí na tvorbu podkladů, které po zaschnutí lze dále zdobit, barvit a patinovat. Je ideální na tvorbu vzorů pomocí šablon. Doba schnutí záleží na nánosu pasty.

Například můžeme na dřevěný povrch nanést pastu pomocí špachtlešablony. Po zaschnutí pak přes vytvořený motiv naneseme Distress pasty , jejichž účelem je vytvořit starobylý efekt. Pomocí mokrého štětce, houbičky nebo vlhčeného ubrousku pak Distress Pastu otíráme tam, kde je nanesená na klasické reliéfní pastě, čímž jí vytvořený motiv zesvětlá a bude zajímavě vystupovat do prostoru. Mějte však na paměti, že klasická reliéfní pasta se vlhkostí znovu aktivuje – při aplikaci dalších barev je nutné postupovat jemně, aby se její vrstva neporušila.

Pasta je na vodní bázi. Pracovní pomůcky umyjete vodou a mýdlem. Chraňte před mrazem. Výrobek je certifikován EN 71, jako bezpečný pro děti.

Barva: matná bílá

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat