Dětská deka Wrendale Designs "Little Savannah" - Africká zvířátka

Tahle úžasně měkká přikrývka pro miminka je perfektní dárek pro novorozence a nastávající rodiče. Má na sobě ilustrace zvířecích mláďat na bílém pozadí, zrubu jemnou látku soft touch. Krásné balení bez plastu převázané grogrénovou stuhou s logem Wrendale a tkaným štítkem. Líc 100% bavlna, rub 100% soft touch polyester. Lze prát v pračce. Rozložená měří 90 x 69 cm. Celý popis
Dostupnost: Skladem
890 Kč
735,54 Kč bez DPH

Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Značka: Wrendale Designs Kód: LTW-BB003 EAN: 5056464308409

Popis

O výrobci

Dárkové předměty od značky Wrendale Designs k nám putují až z anglického hrabstvíLincolnshire. Autorkou jejich nezaměnitelných akvarelových ilustrací je zakladatelka značky Hannah Dale, která v nich osobitým stylem vyobrazuje výjevy inspirované anglickým venkovem. Hannah už od dětství milovala přírodu a rozhodla se proto studovat zoologii. Práce v terénu jí umožnila se věnovat své druhé vášni – malbě. Zpočátku byla její díla umístěna na přáníčka, která značce dodnes přináší prestižní ocenění. Co začalo jako skromný koníček u kuchyňského stolu se dnes rozrostlo do světové značky Wrendale Designs nabízející množství dárkových předmětů, papírenských výrobků, módních doplňků a mnoho dalšího. Firma dokonce v roce 2019 v Buckinghamském paláci obdržela Královské ocenění za význačné úspěchy na poli mezinárodního obchodu.

Značka se také pyšní svou odhodlaností produkty vyrábět způsobem co nejšetrnějším k přírodě – lokální papírenské fabriky využívají recyklovaného papíru a produkty se balí do přirozeně rozložitelného celofánu z kukuřičného škrobu. Snaha limitovat uhlíkovou stopu sahá i k pečlivé selekci produktů, které značka vyrábí – cílem je nabídnout možnost obdarovat své bližní upotřebitelnými drobnostmi, které najdou své využití každý den místo toho, aby sbíraly prach na poličce.

Značku Wrendale Designs definuje především láska ke zvířatům, kterou sdílí se svou klientelou. Ať už jsou lidé ve Vašem okolí zamilovaní do lišek, myšek, sov nebo krav, u Wrendale Designs najdete variace na tyto a další motivy na různých produktech, které lze zkombinovat do unikátního dárku pro každou příležitost. Hanniny stylové ilustrace, v nichž lesní zvířata, mazlíčci i exotičtější fauna nabývají duchaplnosti a humoru jsou perfektním darem pro každého milovníka přírody.

Vlastnosti produktu

Balení kus
Rozměr 90 x 69 cm

Související produkty

Dárková taška Wrendale Designs "Little Savannah" - Africká zvířátka
Kód: LTW-GB003

Dárková taška - Africká zvířátka

Plyšová hračka Wrendale Designs "Giraffe Camilla", střední - Žirafa, mládě
Kód: PLUSHM010

Plyšová hračka, střední - Žirafa, mládě

Přání k narození dítěte Wrendale Designs "Little Savannah" - Africká zvířátka
Kód: LTW-OC002

Přání k narození dítěte - Africká zvířátka

Dárky Wrendale Designs

Radost pro každou příležitost

Chci si vybrat